אודות

"ראשית בנייה" מתמחה בבניית פרויקטים נדל"ן למגורים ומבני מסחר. בנוסף, מספקת החברה שירותי ייעוץ מקצועיים לפרויקטים תוך רתימת ניסיונה העשיר בתחום. צוות החברה עתיר הידע והניסיון רב השנים מעמיד לרשות לקוחותינו את הידע הנצבר שלנו בעבודה מול רשויות, טיפול במכרזים, עריכת הסכמים ועוד עד לסיומו המוצלח של כל מיזם.

אנחנו מאמינים שכל מיזם וכל פרויקט מוצלח הם תולדה של מקצוענות, ניסיון ושאיפה לספק את המוצר הטוב ביותר לצד יחסי אנוש מעולים ושמירה על קשרים מקצועיים לאורך זמן על לקוחותינו.

הנהלת החברה מורכבת מאנשי מקצוע מובילים בתחומם. אנחנו מאמינים בלקיחת אחריות על כל שלבי הפרויקט תוך הקפדה מתמדת על לוחות הזמנים, תכנון מול ביצוע ועמידה במגבלות התקציב המהוות את ליבו של כל פרויקט בנייה מורכב. 

אנחנו מציעים ללקוחותינו ניסיון נרחב בעבודה מול רשויות, טיפול במכרזים, עריכת הסכמים עם קבלנים, חסכון בעלויות, ייעול תהליכים וכן היכרות עמוקה עם הדרישות הרגולטוריות השונות. 

בנוסף, אנחנו מציעים ללקוחותינו שירותי ייעוץ וליווי מקצועיים בהתאם לצרכי כל פרויקט. 

אנחנו לצידכם כדי שכל פרויקט יהיה מושלם

הנהלת החברה

דני בניטה, מנכ"ל

דני בעל ניסיון ניהולי רב ושימש כחבר הנהלה ומנהל בכיר בחברת "תדהר", בעל ניסיון של 25 שנים בתחום הבנייה והביצוע ובעל תואר ראשון במשפטים. מחזיק בתעודת מגשר ובעל תעודת הסמכה למנהל עבודה רשום ומנהל בטיחות. נשוי + 3 , טריאתלט וחובב ספורט. 

"אני מאמין שהדרך להצלחה בכל פרויקט עוברת תמיד דרך שאיפה למצוינות לצד מקצוענות וניסיון" 

אהוד טביב מהנדס חברה

אהוד בעל ניסיון רב בתחום הנדסת בניין. שימש כמנהל פרויקטים בכיר בחברות גדולות וביצע פרויקטים בהיקפים גדולים בכל רחבי הארץ. אהוד, בעל תואר ראשון בהנדסת בניין ומחזיק בתעודת מנהל בטיחות. נשוי +2 וחובב גלישת סנובורד.

"ירידה לפרטים הקטנים ביותר תוך ראייה של התמונה הגדולה היא מה שהופכת כל פרויקט לסיפור הצלחה"

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן