ממליצים

לקוחותינו הם העדות הטובה ביותר לאיכות השירות אותה אנחנו מספקים:

"חברת מטרופוליס המתמחה בהתחדשות עירונית ובונה במקביל מאות יחידות דיור בפרויקטים שונים פנתה לחברת ראשית בניה ולמנהלה מר דני בניטה בעקבות משבר במהלך ביצוע עבודות בניה בשני פרויקטים בפתח תקווה כתוצאה מפשיטת רגל וניהול כושל של הקבלן המבצע. חברת "ראשית בניה" נרתמה למשימה ובצורה מקצועית ויסודית הובילה את שני הפרויקטים להשלמתם בזמנים כמעט בלתי אפשריים."
אודי בלום
מנכ"ל מטרופוליס
"בחרנו ב"ראשית בניה" מתוך קבוצה רחבה של קבלנים, לא בגלל המחיר אם כי בגלל האמונה שמחברה זו נדע להתחייב על זמנים ולעמוד בהם, עם חברה זו נדע להתחייב לאיכות ולהיות שקטים שהתקבלה, שנדע להיות שקטים שלקוחותינו מקבלים את השירות הטוב ביותר. בחרנו בראשית בניה ובדני בניטה העומד בראשה, כי בחרנו לקבל שקט בביצוע. כל זה היה לפני כשנה, היום אחרי שנה אפשר להגיד שהחברה עומדת בכל הצפיות ומעבר להן."
יו"ר יח"ד
ארי אוריאלי
"בחרנו בחברת "ראשית בניה" ולעומד בראשה מר דני בניטה בשל ניסיון רב השנים של דני ומנהליו בתחום הבניה. הפרויקט התנהל לכל אורך הדרך בצורה מקצועית ושקטה במיוחד לאור העובדה שהמתחם היה צריך להמשיך להתנהל כרגיל תוך כדי ביצוע עבודות הבנייה . שמח שבחרנו ב"ראשית בניה"
פיקוח א.פריווה
איתי פריווה
"האולם התקבל ברמת מעטפת וחברת "ראשית בניה" נבחרה מתוך עשרות קבלנים לבצע את הפרויקט שתוכנן בקפידה רבה ע"י אדריכל רון גרינברג ובלוחות זמנים צפופים מאוד במטרה לתת לתושבי באר שבע מענה לרכבים מסוג אלה כיאה לחברה גדולה כמו צמפיון ישראל המייצגת את קונצרן פולקסווגן העולמית".
עמיר מועלם
מנהל מחלקת בינוי חברת צ'מפיון
"חברת ראשית בניה בראשותו של דני בניטה נתנה שירותי ייעוץ לחברת נאנטונג, אחת מ- 10 חברות הבניה המובילות בסין, שהגיעה ארצה כקבלן בסיווג ג-5 ובונה מגה פרויקטים בישראל תוך כדי הכוונה של דני בניטה בנושא הרגולציה ושיטות הבניה בישראל ועל כן אנו מודים לדני על שיתוף הפעולה ועל הייעוץ המקצועי."
עו"ד דורון שמעוני
עבודות שלד וגמר: דני בניטה ביצוע שלד הכולל ,בריכה וחדר משאבות.עבודתו של דני מקצועית אמינה ומלאת מוטיבציה וחדורת מטרה , מענה ישיר ומקצועי לבעיות שצצו תוך כדי תנועה. בהמשך לטיפולו המסור והמקצועי בחרנו בו באופן טבעי ללוות ולפקח על עבודות הגמר של הנכס. דני בניטה היה האיש האמין והנכון והמקצועי לשים בידיו את העבודה.
הגר עלמה אוחיון איתן בעלים
גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן